ALİ KARACA

KARACA İŞ MAKİNALARI

İş makinası sektörü ile tanışmamız 1978 yıllarına dayanmaktadır. Bu tarihlerde sektördeki teknisyen açığını fark ederek, iş makinalarının elektrik, Motor, şanzıman ve tüm hidrolik aksamlarına yoğunlaşarak uzmanlaşmış bulunmaktayız. Sonrasında,Türkiye genelinde faaliyet gösteren birçok büyük şantiyede görev alarak, her türlü iş makinasının tamir bakım ve onarımını yapabilme becerisine de sahip olduk. 1992 yılında kazanmış olduğumuz tüm tecrübemiz ve usta öğreticilik unvanımızla, “Karaca iş makineleri” olarak, Karabağlar sanayi bölgesinde kendi atölyemizi faaliyete geçirdik.

Çok kısa sürede ise, en çok gurur duyduğumuz yönümüz olan, “arızaları çözülemeyen ve tespit edilemeyen iş makinalarını ayağa kaldırmamız ve bunları çalışır hale getirmemiz” ile tanınmaya başladık.

Sektörde geçirmiş olduğumuz 40 yılın ardından, bugüne kadar benimsemiş olduğumuz, hala hazırda çalışma prensibimiz olan ve arkamızdan gelen nesillere de aşılamaya çalıştığımız gibi, “zor iş yoktur, imkansız sadece zaman alır”